Szanowni Państwo, informujemy, iż w listopadzie organizujemy wizyty studyjne, które są jednym z ostatnich działań (oprócz indywidualnego mentoringu) zaplanowanych w ramach projektu „Opracowanie i wdrożenie spójnego systemu monitorowania równości szans płci oraz modelu współpracy międzysektorowej na rzecz równości szans płci”

Zapraszamy serdecznie do udziału w grupach roboczych mających na celu skonsultowanie wyników badania otoczenia urzędów oraz wypracowanie pakietów informacyjnych dla Wojewódzkich Pełnomocników, a także zakresów działań i kompetencji ww. Pełnomocników w ramach projektu „Opracowanie i wdrożenie spójnego systemu monitorowania równości szans płci oraz modelu współpracy międzysektorowej na rzecz równości szans płci”

Etap pierwszy w toku. Dnia 24 lipca 2019 roku zostały wysłane maile do pełnomocników i Koordynatorów zapraszające do udziału w badaniach. Każda z osób otrzymała swój login i hasło, dzięki któremu może korzystać z forum. Zachęcamy 😊

Ciąg dalszy etapu pierwszego. W dniu 31 lipca zostały wysłane ankiety do ponad 12 tysięcy instytucji działających w trzecim sektorze.

Rozpoczęliśmy badania kwestionariuszowe dla  Pełnomocników i Koordynatorów. Dnia  01.08 zostały wysłane ankiety do osób pełniących funkcję Pełnomocnika lub Koordynatora. Link jest aktywny do dnia 16.08.2019.

Rozpoczęło się badanie kwestionariuszowe dla pracowników Urzędów Wojewódzkich i Ministerstw. W dniu 05.08 2019 został wysłany link do ankiet internetowych. Dla każdej instytucji jest przypisany link z ankietą. Odpowiedzi będą spływać do 16.08.2019.

Pytania, niepewności i nie wiesz co robić z badaniami? Wejdź na forum i dowiedz się więcej. Zachęcamy do komunikowania się z nami za pomocą forum. Zadane przez Ciebie pytanie i odpowiedź na nie pomoże nie tylko Tobie, ale wszystkim użytkownikom.